0342 220 88 34 - 35

HAKKIMIZDA

KURUMSAL

HAKKIMIZDA VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ BELGELER İNSAN KAYNAKLARI

HAKKIMIZDA

Tazelik ve lezzeti vazgeçemeyeceğiniz bir ahenkle birleştiren ve hayatınızın parçası yapan bir marka : Evnova Gıda

Türkiye’nin nadide markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Evnova Gıda’nın milâdı 1970 yılına dek uzanıyor. Kuruyemiş imalatı, kuruyemiş ürünlerinin toptan ve perakende alım ve satımı, ithalat ve ihracatının yönetimi konularındaki yarım asırlık tecrübesi, Evnova Gıda’yı konusunda uzman bir marka haline getirmiştir.

1970 yılından beri ilkemiz, dürüst üreticilik, tüketiciye saygı, ürünlerimizi titizlikle sunma konusunda son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, vatanseverliğimiz konusundaki prensiplerimize  sahip çıkmak ve vizyoner bir kimlikle hedeflerimize ulaşmaktır

 

İş Prosedürümüz

Sorumluluğumuz, size sunacağımız kuruyemişlerin henüz tarım mahsülleri halindeyken hasat aşamasında başlıyor.

Tarlada, hasatta özenle seçilmiş birinci sınıf mahsulün, çiftçiden ve tedarikçiden temin edilmesinden ambalaj tesisine teslim edilmesine kadar bütün üretim sürecini modern bir kalite anlayışı ile yönetiyoruz. Tüm bu süreçte gösterdiğimiz titizlik ve hassasiyet, rakiplerimizden bir adım önde olmamız sonucunu doğuruyor.

Hammadde alımlarında, hiçbir aracı olmadan doğrudan çiftçiden tedarik yapılması bizim için hep öncelik meselesi. Sözleşmeli çalıştığımız çiftçilerimize verimliliğin arttırılması için tohum desteği veriyor ve sözleşmeli ekimler yapıyoruz.

Kimi ürünler dışında hammadde ihtiyacının büyük bölümünü iç piyasadan temin ediyoruz. Yerel üretime ve çiftçilerimize destek vermek, kurumsal kimliğimizin oluşturan mihenk taşlarından biri.  

Ürünlerimizi, üretimin her aşamasında sıkı bir kontrol mekanizmasıyla analizlere tabi tutuyoruz. Kimyasal incelemelerinden ayıklanmaları ve işlenmelerine dair tüm süreci tesislerimizde gerçekleştiriyoruz.

Siparişleri yüz yüze alıyoruz, dağıtımı bizzat kendimiz organize ediyoruz.

Tüm iş ortaklarımızla yakından ilgileniyor ve şeffaf bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Böylece iş ortaklarımızın prensiplerini benimseyerek başarıya ulaşmaları için onları destekliyor, markalarına ivme kazandırarak değer kazanmaları için katkı sağlıyoruz.

Üretimimizi uluslararası gıda güvenlik normlarına uygun hijyen, sağlık ve kalite standartları çerçevesinde tüketime hazır hale getiriyoruz.

 

 

 

Değerlerimiz

İnovasyon, fark yaratarak kalıcı değerler yaratmak, mükemmellik, sorumluluk, şeffaflık, tevazu, anlayış, insana saygı, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme, paydaşlarımızın büyümesine katkıda bulunmak grubumuzda alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

 

Faaliyet Alanlarımız

 

Evnova Gıda olarak, ay çekirdeği, kabak çekirdeği, antep fıstığı, fındık ve yer fıstığı gibi zengin bir yelpaze oluşturan ürünleri, doğrudan, anlaşmalı olduğumuz çiftçilerimizden alıyoruz. Her zaman taze ve özenle seçilmiş birinci kalite kuruyemiş mahsullerini, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan hammadde tedarik ve paketli üretime hazırlık tesisimizde itina ile işliyor, hızlı ve güvenli dağıtım ağımızla, en uygun koşullarda ve fiyatlarla yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize ulaştırıyoruz.

 

twitter sayfası facebook sayfası google sayfası
HAKKIMIZDA

EVNOVA Copyright © 2022

DiyezMedia